HRA

Návod

Postavy

Tipy a triky

Články

Cheaty

Soundtrack

Příběh

Lokace

Recenze

Rádia

MÉDIA

Screenshoty

Wallpapers

Artworks

OSTATNÍ

Odkazy

Download

Guestbook

Koupit hru pro PS2

 

LOKACE VE HŘE :

San Andreas se skládá ze tří oddělených měst. Los Santos, San Fierro a Las Venturas. Každé z měst přináší spoustu nových možností a jiných herních zážitků. Zároveň každé skýtá zcela unikátní atmosféru. Co je asi nejlepší je, že Rockstar slibuje spoustu jakéhosi "venkova", to znamená, že jednotlivé části bude spojovat poměrně rozsáhlá část venkova, takže se můžete těšit na pouště, potoky, jezera, lesy a další podobné libůstky, které určitě prudce zvýší hratelnost. Zároveň se můžete těšit na 12 menších městeček, které žijí svým pklidným životem a které vám nabídnou spoustu nepovinnýc úkolů a misí a samozřejmě kupu zábavy navíc. Nyní se však pojďme podívat na ty tři největší částí San Andreas podrobněji.

LOS SANTOS
Los Santos je město, které nejvíce připomíá Los Angels. Los Santos je zároveň místem, kde začíná váš příběh. Los Santos je takovou temnější částí celého San Andreas, je tvrdé, těžké a vůbec není to moc hezké místo k životu

Zatímco na většině ulicí dominuje brutalita, jsou tu také rozmanité čtvrti - chudinské a bohaté, čtvrti pro mladé, pro staré. Jedna z částí Los Santos - Vinewood připomíná nápadně Hollywood.

SAN FIERRO
Jestliže je Los Santos něco jako Los Angels, pak San Fierro je jasně napodobeninou San Francisca. VElké kopce a údolí, rozmanitost kulturních etnik jasně nahrává tvrdým podmínkám, které tu panují. Dávejte si pozor na siIný vliv Číňánů, ale taktéž musíte dát pozor na vliv Krishny nebo Rusů.

LAS VENTURAS
A třetí a pravděpodobně nejnebezpečnější město je Las Venturas, které nejvíce připomíná Las Vegas. Líbívá fasáda města vás zláká, aby z vás nakonec všechno vyždímala. Nejvíce si tady asi užijete s casiny, můžete si třeba zkusit založit svoje vlastní. Všimněte si také silného italského přízvuku v této částí San Andreas. Dávejte si na sebe dobrý pozor, temná a chladná poušť je nedaleko a kdo ví co ukrývají ty podivné díry u kraje silnice, dělejte tak, abyste se to nikdy nedozvěděli.

 

Stránky vytvořil DriverX. Všechna práva vyhrazena, jakékoliv kopírování textů bez souhlasu autora je považováno za trestný čin. Copyright 2005.