HRA

Návod

Postavy

Tipy a triky

Články

Cheaty

Soundtrack

Příběh

Lokace

Recenze

Rádia

MÉDIA

Screenshoty

Wallpapers

Artworks

OSTATNÍ

Odkazy

Download

Guestbook

Koupit hru pro PS2

Koupit hru pro PC

  TOPlist

 

NAVRCHOLU.cz

17.6.2005
GTA:SA benchmark, úprava designu, nová anketa

Zajímavý benchmark PC verze GTA: SA přinesl server Techno Connect Magazine. Kol a kolem došlo k velice překvapivému zjištění, že pět let starý a postupně upravovaný engine GTA vůbec nesedí kartám od NVIDIE, naopak dobré výsledky zaznmenávají konkurenti u ATi.

(zdroj: Games.Tiscali)

Byl pozměněn design - doufám, že k lepšímu. Zároveň jsem přidal novou anketu.

15.6.2005
Modifikace, Multiplayer, Sekce Cheaty

GTA: SA je pro PC na světě teprve pár chvil a již pro něj na internetu naleznete spoustu drobných modofikacích. Některé z nich naleznete zde.

Již se také začalo pracovat na multiplayeru hry - konkrétně tým lidí stojících okolo stránek http://www.multitheftauto.com a http://www.mtasa.com se již pustili do díla a vy se tak můžete podívat na první screenshoty z jakéhosi závodu aut a pak taky obrázky, kde budete lítat v letadlech.

Nakonec taková speciální modifikace, pokud chcete mít všech šest typů dívek se kterými si můžete na ulici užít nahé, stáhněte si tento nude mode.

Byla zprovozněna sekce "Cheaty", kde najdete seznam cheatů v PC verzi hry.

14.6.2005
Info o češtině

Největší české internetové obchody se rozhodly zasponzorovat neoficiální překlad do češtiny hry GTA: San Andreas. Cenega totiž před několika dny zrušila oficiální překlad hry. Na češtině usilovně pracují nejlepští čeští překladatelé - Raptor, Kopulkon, Bobbb a POLIS. Češtinu by podle svých slov měli mít hotovou již v polovině července, přičemž zákazníci, kteří si hru zakoupí ji dostanou přednostně emailem a následně bude pak čeština uveřejněna ke stažení i na internetu. Za zmínku stojí také fakt, že GTA: SA se okamžitě vyšvihlo do čela nákupní hitparády ve Velké Británii.

(zdroj: Games.Tiscali)

13.6.2005
GTA:SA recenze

Server Games.Tiscali přinesl jako první v ČR megarecenzi na očekávanou pecku roku GTA: San Andreas. Zde citace ze závěrečného verdiktu:

"Pokud vám někdo bude tvrdit, že je GTA: San Andreas nejlepší hra všech dob, nevěřte mu - není. Na to je v ní až příliš velké množství hluchých míst a zdánlivě lákavých novinek, ze kterých se však vyklubou celkem nudné zbytečnosti. San Andreas vedle toho díkybohu nabízí i spoustu skutečně kvalitních zdokonalení, vypadá mnohem lépe než předchůdci a stále jde o návykovou hratelnost, do které se nedá nezamilovat."

Zároveň byly v pátek hráčům, kteří si hru předobjednali, rozeslány anglické DVD edice. Dorazit by na vaši poštu měli již dnes.

5.6.2005
GTA: SA v prodeji !!!

Ne, neupsal jsem se ! Americká síť supermarketů WalMart prodala v neděli prvních pár kusů hry! Ihned se proto na internetu objevily videa či screenshoty přímo ze hry a také nascanovaný obal na DVD.

Pro zájemce o koupi v ČR stále platí, že si můžete předobjednat za zvýhodněných 1599Kč anglickou DVD edici, s tím, že češtinu poté obdržíte zdarma a hra vám dojde již v pondělí 13.6 a nebo si počkáte na vydání české verze za 1299Kč.

(zdroj: Games.Tiscali)

5.6.2005
Nové informace

Populární server Games.Tiscali přinesl před několika dny opět nějaké novinky ohledně PC verze GTA: San Andreas. Za prvé si můžete na Gamespotu můžete přečíst rozhovor s autory hry. Dále můžete stáhnout tři videa ze hry nebo se podívat na nové obrázky. Autoři některých zahraničních časopisů, co již měli možnsot hru vyzkoušet, však říkají, že neduhy z předchozích dílů zůstaly (trhání hry, chybění některých stínů a špatná viditelnost do dálky). Poslední informace se týká multiplayeru hry. Jsou vyvíjeny hned dvě neoficiální MP modifikace, které vyjdou pár měsíců po vydání hry.

(zdroj: Games.Tiscali)

27.5.2005
Novinky ohledně distribuce GTA: SA

Včera se na Games.Tiscali objevila zpráva o distribuci GTA: SA v ČR. Konkrétně se jedná o češtinu ve hře. V datum vydání hry (tj. 10.6.) bude v Čechách k dispozici pouze limitovaná anglická DVD edice. Limitovaná edice je v anglickém jazyce a namísto klasické krabičky je DVD se hrou vloženo do sedmdesátistránkové knížky s pevnou vazbou. Tato edice bude k dostání za 1799Kč a můžete si ji předobjednat za zvýhodněných 1599Kč. Česká verze hry, kterou jste si pořizovali za 1299Kč bude na trhu uvedená zhruba ve 2.polovině července a bude obsahovat český manuál a možná patch s českými titulky.

(zdroj: Games.Tiscali)

25.5.2005
Nové screenshoty, XBOX trailer, předprodej

Pokud máte zájem o nové, dosud neviděné screenshoty z PC verze GTA: SA, podívejte se sem.

Na oficiálních stránkách XBOXové verze hry naleznete v sekci "Media" ke stažení oficiální trailer ke GTA:SA.

Hra do ČR dorazí již 10.6.2005. Do té doby pořád platí výhodná nabídka obchodu XZone, kde si hru můžete přeodbjednat za výhodných 1299Kč.

Náš web vás pochopitelně, hned jak hra vyjde bude informovat. Stay tuned.

1.5.2005
Megapreview od Bonuswebu

Populární herní server Bonusweb přinesl na svých stránkách rozsáhlé preview o PC verzi GTA: San Andreas. Citát z preview:

"Příběh se sice časem rozvine do epičtějších rozměrů, ale zpočátku jsou karty rozdány poměrně jasně. Náš hrdina, Carl "CJ" Johnson se po mnoha letech vrací do svého rodného města Los Santos, aby se zde naposledy rozloučil s matkou, kterou evidentně zabili členové jednoho z mnoha pouličních gangů spjatých s městem jako Karel Gott s Helenou Vondráčkovou."

 

archiv >>

Stránky vytvořil DriverX. Všechna práva vyhrazena, jakékoliv kopírování textů bez souhlasu autora je považováno za trestný čin. Copyright 2005.