HRA

Návod

Postavy

Tipy a triky

Články

Cheaty

Soundtrack

Příběh

Lokace

Recenze

Rádia

MÉDIA

Screenshoty

Wallpapers

Artworks

OSTATNÍ

Odkazy

Download

Guestbook

Koupit hru pro PS2

Koupit hru pro PC

  TOPlist

 

NAVRCHOLU.cz

1.5.2005
Oficiální web !

Rockstar před několika dny nahodil oficiální stránky pro hru GTA: San Andreas. Žádné převratné informace se tam však nedozvíte, rozhodně nic navíc než co už bylo řečeno. Došlo akorát ke změně HW nároků, kdy doporučenou kartou je GeForce 6 a ne GeForce 4 Ti. Taktéž jako zvuková karta je doporučována karta od SoundBlasteru.

Zároveň Games.Tiscali upozornili na velký zájem o hru a doporučii zájemcům si hru již teď objednat, protože by se na vás pak nemuselo dostat.

(zdroj: Games.Tiscali)

24.4.2005
GTA:SA nebude v češtině !

Dnes bylo všem předobjednavatelům hry San Andreas rozeslán email, ve kterém byla informace, že hru nebude možné lokalizovat do češtiny (součástí hry bude pouze český manuál). Důvodem je, že lokalizici neschválil americký Rockstar, respektive neuvolnil lokalizační kit, čili překlad by stejně nemohl být hotov dříve než v létě. Mluvčí Cenegy však přislíbil, že později by rádi vydali patch, který bude češtinu obsahovat.

GTA:SA je zároveň nejprodávanější hrou Cenegy za březen. Předobjednat si ji můžete i vy za výhodných 1299Kč.

Zároveň byly uveřejněny hardwarové nároky na hru GTA: San Andreas. Tady je máte na screenshotu:(zdroj: Games.Tiscali)

24.4.2005
Informace o hře na Games.Tiscali

Další střípky informací o GTA: San Andreas jste si mohli před časem přečíst na populárním serveru Games.Tiscali. Dozvíte se například, že při honičkách v autě půjde ovládat zvlášť auto a zvlášť kameru, což vám umožní větší taktické možnosti třeba při střelbě z auta. Celkově bylo také zrychleno načítání nových lokací a celkově ve hře uvidíte více do dálky, billboardy budou lépe čitelné a dočkáme se spousty dalších vychytávek. Oficiální datum vydání hry je pak 7.6.2005. Do té doby si hru můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu 1299Kč.

24.4.2005
Obrázky z PC verze

Omluvte delší dobu neaktualizace stránek, bylo to způsobené osobními problémy. Dnes přinesl známý server Doupě obrázky z PC konverze hry San Adreas, která má vyjít koncem června. Podívat se na ně můžete zde.

23.3.2005
PC verze v předprodeji !

Skvělá hra San Andreas a její PC verze je nyní k mání za skvělých 1299 Kč. Hra bude podle mluvčího Cenegy plně počeštěná (dialogy budou s titulky). Normálně by hra měla stát 1499 Kč.

Koupit San Andreas

23.3.2005
První screenshoty z PC verze !

Informační a herní portál Games.Tiscali přinesl ve své novince první zprávy o PC koverzi San Andreas ! V německé GameStaru se totiž objevilo 8 stránkové preview, které obsahovalo premiérové obrázky z této hry. Rockstar potvrdil možnost přidávání vlastních MP3 skladeb do hry, tak jsme tomu byli zvyklí. Naopak o multiplayeru pro dva hráče se zatím moc nemluví.

27.2.2005
Sekce "Screenshoty" a "Příběh" v provozu

V sekci "Screenshoty" naleznete ode dneška nějaké screenshoty z PS2 verze hry. Screenshoty jsou převzaté z GTASANAN.com.

V sekci "Příběh" naleznete pár odstavečků o hlavní dějové linii San Andreas, tak jak ji uveřejnili na loňské E3 představitelé Rockstar Games.

27.2.2005
Sekce "Lokace" v provozu

Stručný popis tří největších částí San Andreas - tedy Los Santos, San Fierro a Las Venturas naleznete v nově zprovozněné sekci "Lokace", následovat bude detailnější popis jednotlivých čtvrtí, které v daném městě najdete.

26.2.2005
Sekce "Rádia" v provozu

Seznam všech rádií i s jejich playlistem ve hře GTA: SA naleznete v nové sekci "Rádia".

26.2.2005
Sekce "Soundtrack" v provozu

Na stránkách byla zprovozněna sekce "Soundtrack", kde naleznete kompletní seznam skladeb, které Rockstar Games uvolní na 8CD soundtracku k prodeji.

26.2.2005
Datum vydání

Hra GTA: San Andreas bude pro PC uvolněna k prodeji dne 10.6.2005. Na oficiálních stránkách to uvedli tvůrci hry Rocstar Games.

26.2.2005
Stránky spuštěny

Vítám Vás na nových stránkách o PC verzi hry GTA: San Andreas. Sekce jsou zatím prázdné, v příštích dnech se je však budu snažit doplnit. Tyto stránky jsem vytvořil, abych Vás informoval o těch nejžhavějších novinkách ohledně PC konverze GTA: SA. Věřím, že se vám tu bude líbit. Zatím je zprovozněn Guestbook a na stránkách je také anketa, kde můžete hlasovat o tom, jak se vám líbí design stránek.

 

Stránky vytvořil DriverX. Všechna práva vyhrazena, jakékoliv kopírování textů bez souhlasu autora je považováno za trestný čin. Copyright 2005.